![]() |
Kiedy zapuka, otwórz drzwi, kopnij i zwal ze schodów. Tak powitaj negatywną myśl. |
Pomimo, że nie pierwszy raz zakładam bloga, nie pierwszy raz jestem na blogspocie to mój pierwszy blog o owej tematyce.
No właśnie TEMATYKA, niestety (a może stety) nie jest określona. Będą to najprościej mówiąc moje przemyślenia, wszystko co aktualnie wpadnie mi do głowy. Nie będzie to kolejny bloga o kosmetykach, modzie, czy szeroko pojętych cierpieniach młodych dziewczyn :PPP.
Będzie to jak najbardziej pozytywny blog, przeplatany poważnymi tematami, które zamierzam poruszyć. Po prostu "o życiu", możecie pomyśleć co nastolatka, mająca kilkanaście lat może o nim wiedzieć? Będzie to mój punkt widzenia na różne sprawy...
Także, zaczynajmy. :))

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz