poniedziałek, 26 stycznia 2015

Pierwszy post?!

Kiedy za­puka, otwórz drzwi, kop­nij i zwal ze schodów. Tak po­witaj ne­gatywną myśl. 

Pomimo, że nie pierwszy raz zakładam bloga, nie pierwszy raz jestem na blogspocie to mój pierwszy blog o owej tematyce.
No właśnie TEMATYKA, niestety (a może stety) nie jest określona. Będą to najprościej mówiąc moje przemyślenia, wszystko co aktualnie wpadnie mi do głowy. Nie będzie to kolejny bloga o kosmetykach, modzie, czy szeroko pojętych cierpieniach młodych dziewczyn :PPP.
Będzie to jak najbardziej pozytywny blog, przeplatany poważnymi tematami, które zamierzam poruszyć. Po prostu "o życiu", możecie pomyśleć co nastolatka, mająca kilkanaście lat może o nim wiedzieć? Będzie to mój punkt widzenia na różne sprawy...
Także, zaczynajmy. :))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Szablon wykonała Sasame Ka dla Zaczarowane Szablony
CREDITS
Pngs Patterns